Vito

onko kokemuksia viton airbag:stä,mittarissa palaa kokoajan airbagin valo, onko ollut samanlaista vikaa,tai kuullut mistä saattais johtua,onko kallis remontti edessä?
1708
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin sieltä se apu löytyy..Luultavasti joku johto on irti tai huonossa tapauksessa -kokemusta on- siellä on vettä sulekeboxissa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vitoilija kirjoitti:

onko kokemuksia viton airbag:stä,mittarissa palaa kokoajan airbagin valo, onko ollut samanlaista vikaa,tai kuullut mistä saattais johtua,onko kallis remontti edessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu