Niin kauan kuin Yhdysvaltain imperiumi pysyy jaloillaan, on maailman valta juutalaisten käsissä. Maailmassa on kaksi valtiota, joita hallitsevat täydellisesti juutalaiset. Israel, juutalaisten pyhä maa, sekä Yhdysvallat, juutalaisten iskunyrkki maailmaa vastaan. Tämän raamatun kansan kostonhimoa tyydytetään parhaillaan. Isku Irakiin on hyvä osoitus siitä, samoin palestiinalaisten kansanmurha. Mutta jokainen imperiumi kaatuu joskus, niin myös jutalaisten johtama Yhdysvallat.
Juutalaiset hallitsevat maailmaa
Humanisti
41249
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Juutalaisetko ne panivat keskitysleireille ja murhasivat toisen maailmansodan aikana kuusi miljoonaa juutalaista?
Hyvin usein jos tapaa jonkun menestyneen liikemiehen osoittautuu, että hän on juutalainen.
Itseasiassa juutalainen Lenin perusti jo 1918 keskitysleirejä mm. Leningradiin ja hän yhdessä muiden bolsevikki juutalaisten kanssa murhasi parissa viikossa enemmän ihmisiä kuin koko tsaarin vallana aikana (90 vuotta).
Bolsevikki johdossa juutalaisia: Lenin, Trotski, Zinovjev, Rykov, Radek, Kamenev, ...
Niin että hyvin voidaan sanoa että juutalaiset pistivät paljon ihmisiä keskitysleireille ja laittoivat alulle järjestelmän jossa murhattiin 20 miljoonaa ihmistä.
Kehitysapu 1998
-ISRAEL 1.065mrd $(sijalla 7)
-Sierra Leone 106milj $,jossa tilastollinen keski-
ikä 39v,jossa 80% lapsista menetti vanhemapnsa sisällissodassa.Asukkaita Israelissa n.6.4milj ja
Sierra Leonessa 4.5milj.Kehitysapua Israel saa 10
kertaa enemmän.MIKSI?