Tapio köyhän miehen Abdul

Nina Tapio on todella köyhän miehen Paula Abdul.
3294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siihen verrattuna :)

Äänestä

Niina Tapio kun oli Tarttu mikkin ohjelmasta.Ei siis osannut laulaa ollenkaan.Vaikka Kristiina lauloi eilen vähä nuotin vierässä,niin Niina Tapio lauloi paljon falskemmiin siinä ohjelmassa vaikka pitäis olla ammattilainen.Tosi surkee.

Äänestä

äänellä, ei käy yksiin pärstän kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi on kirjoitti:

Nina Tapio on todella köyhän miehen Paula Abdul.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu