Ari laitttaa samanlaisen tähden päänsä päälle kuin ukrainalla. Ukrainan esiintymisen voi katsoa yleisradion sivusrolta, euroviisuosiosta
ARI Laulaa ensi kerralla
UKRAINAN EUROVIISU ESITYKSEN
4345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
on liittynyt Suomeen? Ensi kerralla kotimaista ja toinen on laulettava Suomen kielellä.
Hmm... Arihan voisi kokeilla jotain uutta ja miten olisi Impaled Nazarenen Nyrkillä tapettava huora? Sehän on eräänlainen klassikko.
jos vetäs kunnialla sen biisin niin voisin jopa tykätä siitä kääpiöstä.
Kääpiökin on ihminen! Meitä on moneen junaan! Et sinäkään taida olla kovin suosittu? Yleensä ihmiset jotka pilkkaavat tai naureskelevat selän takana ovat kovin heikoilla jäillä..ymmärsitkö mitä tarkoitin?Ethän sinä varmaan pahalla tarkoittanut ja ilmaista itseään saa..totta kai. Toivon itsekin, että Ari vetää Torstaina biisinsä puhtaasti.On tämä kisakeskustelu aika monipuolista.Näitä juttuja lueskelee ihan mielellään.
myös ari osoitti itse olevansa heikoilla jäillä kun pilkkasi Remua. Meitä on niin moneksi, Ymmärsitkö mitä tarkoitin?