Täkäläisen Al Jazeeran lukeminen

pitää lähteä JÄRKEVÄMPIIN YMPYRÖIHIN!
4415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun pysyt siellä haapajärvellä, mites turpeenpoltto?

Äänestä

natsitervehdyksiä suurelle George Walker Bush kuvalle, joka komeilee kotialttarini kunniapaikalla.

Sitten menenkin jo näkemään kauniita unia suunnattomista kasoista iranilaislasten savuavia raatoja. Tähän on tyytyminen, kunnes pääsen katselemaan niitä valtaisasta plasma-TV:stäni konjakkiani siemaillen.

Äänestä

URHEILU HUUTAJAN "tiltun" omaan yksityiseen viestketjuun, katsotaan miten pitkäksi viestiketju kasvaa!

Äänestä
  • urheilijan kannattaa muuttaa esim Iraniin, koska itku kurkussa ylistää näitä. En olisi hetkeäkään tälläisessä kapitalistien riisto maassa uuteena!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


riitti nyt... kirjoitti:

pitää lähteä JÄRKEVÄMPIIN YMPYRÖIHIN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu