nopeaan

mieheni kärsii ns. heti" tulemisesta", onko kyseiseen vaivaan ihan oikeaa lääkettä olemassa?
koska miehelle se on aika suuriongelma. kiitos.
2312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joitain mielialalääkkeitä voidaan mm.käyttää hidastamaan orgasmin tuloa

Äänestä

Syön Efexoria masennukseesn. Se saattaa hyvinkin auttaa. Itse en laukea ollenkaan mikä sekään ei tietysti ole hyvä juttu. Joillakin siitä saattaa olla juuri sopivasti hyötyä. kannattaa kokeilla. Sertralin on toinen mikä mulla joskus hidasti mutta ei lopettanut. Sitä määrätään jopa hidastamaan siemensyöksyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"seksiin" kirjoitti:

mieheni kärsii ns. heti" tulemisesta", onko kyseiseen vaivaan ihan oikeaa lääkettä olemassa?
koska miehelle se on aika suuriongelma. kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu