http://www.heinola.org/~patato/artikkelit/kirje66[1].php
Minua HIRVITTÄÄ! Sanokaa ettei tää oo totta!
Minua HIRVITTÄÄ! Sanokaa ettei tää oo totta!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olevan. Ota iisisti. Rauhoitu, kyllå se siitä.
Ja asiat on paljon huonomminki mitä toi näyttää, TOSI paljo huonommin. mutta älä pelkää, Kyllä Jumala on Jumala ahdistuksenki päivänä. missä hätä on suurin siellä apukin on lähellä, Jumala on kaikkivaltias.
tämähän ylittää harri veijosenkin ennustukset!
Eli onko nyt niin, että noita kortteja pidetään "ennustuskortteina"? Sen takia, kun jollain pelintekijällä kävi mielessä WTC:n pommitus?
Ei vaatine suurta profeettaa ennustamaan, että tulevaisuudessa voi tulla sotaa, kemiallisia aseita, terrorismia jne...
Mikä tässä nyt oli SE juttu?
En ymmärrä minäkään mikä näissä pelottaa. Olen sitä mieltä, että kuka tahansa voi leikkiä mielikuvituksellaan terroriteoista tunnettuihin kohteisiin. Ruvetaanko selailemaan kaikki pelit ja kirjat yms. niin kylläpä löytyy kaikki maailman kohteet joihin on mielikuvissa luotu jonkin sortin isku.
Mielikuvitus tekee ihmeitä!