Te USA/Saddam vihaajat!

Kun ruokitte usa vihaanne kaiket yöt notkumalla täällä netissä tappelemassa mielipiteestänne, voisitte tehdä jotain Irakin hädän lievittämiseksi antamalla 50€/kärsä SPR:n keräykseen.
Irakin sodasta kärsivien tilanne ei parane juupa/eipäs väittelyillä vaan teoilla, tehkää juuri sitä mikä auttaa tilannetta juuri nyt näyttäkää , että olette sanojenne takana.
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tokkopa rahat sinne Irakiin asti pääsee. Herrat lähtee joumaan kaljaa niillä lahjoitusrahoilla!! *tämä on fakta*

Äänestä

Minä voin lahjoittaa rahaa jos sillä saadaan tämä sota loppumaan ja koalitio vetäytymään irakista.

Äänestä

SPR;n tilille (Irakin lapsille) ja liityin samalla ko järjestön jäseneksi. Tässä hommassa netistä oli hyötyäkin

Äänestä

Olet sitten käynyt Uskonto -palstalla lukemassa tekstejäni ja nappaamassa nimimerkkini? Etkö keksi omaa? Tällä päivämäärällä alkuperäinen ja oikea Absoluuttinen totuus sanoutuu jyrkästi irti kopion mielipiteistä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Absoluuttinen totuus kirjoitti:

Kun ruokitte usa vihaanne kaiket yöt notkumalla täällä netissä tappelemassa mielipiteestänne, voisitte tehdä jotain Irakin hädän lievittämiseksi antamalla 50€/kärsä SPR:n keräykseen.
Irakin sodasta kärsivien tilanne ei parane juupa/eipäs väittelyillä vaan teoilla, tehkää juuri sitä mikä auttaa tilannetta juuri nyt näyttäkää , että olette sanojenne takana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu