Anna ei kertaakaan ekana

Toivottavasti Anna häipyy kuvioista samalla tavoin kuin se joka viime vuonna voitti.
Aria aion mennä katsomaan keikoille.
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo, mutta anna onkin muija ja nyt todellakin porukka haluaa muijat finaaliin. ei ole kyse mistään taidoista, karismasta, esiintymisestä tai äänestä. vaan ihan yksinkertaisesti sukupuolesta!

Äänestä
  • Idolsien lauluäänet ratkeavat eivätkä heidän ulkonäönsä eikä sukupuolensa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänestän tänään Aria finaaliin kirjoitti:

Toivottavasti Anna häipyy kuvioista samalla tavoin kuin se joka viime vuonna voitti.
Aria aion mennä katsomaan keikoille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu