Miksi Kristiina vielä mukana?

Miten on mahdollista, että Kristiina on vielä mukana? Hän on selvästi laulajalahjoiltaan vaatimattomin. Hänen olisi pitänyt tippua jo kauan sitten pois.

Mikä ihmisporukka häntä äänestää? 9-12 vuotiaat vai vanhemmat?
10316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

joka jumaloi kristiinan erilaista, kaunista ääntä.

Äänestä
  • sen äänihän narisee kuin vanha ladon ovi hyi kauhee.

    Äänestä

Kristiina on ehdottomasti paras noista. Häntä jaksaa katsella ja kyllä myöskin kuunnella.

Äänestä
  • makuja huonojakin. Sen ymmärtäisin jos vaan haluaisit katsoa mutta vielä kuunnella tyttönen laulaa epävireisesti ja nuotinvierestä musikaalisuus kateissa hyi hyi.

    Äänestä

  • mä en vaan ymmärrä miksi kristiinasta sanotaan että se on hyvännäkönen? minusta sillä on aika pitkänomainen naama ns. hevosnaama ja valkonen hevosen 'häntä' :D ymmärtäsin paljo paremmin jos vaikka annan ulkonäköä kehuttasiin..

    Äänestä

  • niitä kirjoitti:

    makuja huonojakin. Sen ymmärtäisin jos vaan haluaisit katsoa mutta vielä kuunnella tyttönen laulaa epävireisesti ja nuotinvierestä musikaalisuus kateissa hyi hyi.

    kristiina laulaa ärsyttävästi nenään vähän ku nylon beat

    Äänestä

  • tiiina kirjoitti:

    mä en vaan ymmärrä miksi kristiinasta sanotaan että se on hyvännäkönen? minusta sillä on aika pitkänomainen naama ns. hevosnaama ja valkonen hevosen 'häntä' :D ymmärtäsin paljo paremmin jos vaikka annan ulkonäköä kehuttasiin..

    pysyä asiassa eikä mennä asian viereen nämähän on Idols kilpailut eikä missikisat.

    Äänestä

  • duddaaa kirjoitti:

    kristiina laulaa ärsyttävästi nenään vähän ku nylon beat

    ihmeellinen nariseva ääni.

    Äänestä

en kanssa voi käsittää, et millaset ihmiset siittä tykkää. Nätti tyttö joo, mut pitäs sitä osata laulaakin. ja eniten ärsyttää se englannin ääntämys.

Äänestä
  • viimeks kun lauloi englanniksi se oli jotakin aivan hirveetä tankeroa. Missä ovat ne hyvät laulajat onko ihan oikeesti meillä taso näin alhainen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jarzakka kirjoitti:

Miten on mahdollista, että Kristiina on vielä mukana? Hän on selvästi laulajalahjoiltaan vaatimattomin. Hänen olisi pitänyt tippua jo kauan sitten pois.

Mikä ihmisporukka häntä äänestää? 9-12 vuotiaat vai vanhemmat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu