Ari huono malli lapsille

Mutta kunhan ei vetäs ainakaan röökiä:( Anna siis.
8224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kristiina tuskin on ikinä polttanutkaan ja veikkaampa että juo vain "sosiaalisesta painostuksesta". toisin kuin humalainen anna kotivideollaan - niin tyypillinen känniteini kuin olla ja voi.

Äänestä

Usko tai älä kyllä se Anna muutakin tekee kuin polttaa röökiä, esim. seurustelee 22-vuotiaan kanssa, hui kauhistus! 5 vuotta itseään vanhemman pojan kanssa, ajatella, siinäpä vasta huono malli lapsille! Ja Ari on hyvä, koska sen kiltteys paistaa läpi vaikka media muuta sanoo ja kertoo.

Äänestä
  • No joo kyllä se Ari on oikeesti kiltti kylhän sen näkee jos äijä tiskaa ravintolas eikä karju yhtään nii...Ja Anna taas vetää röökii ja juo ittensä känniin päivittäin!

    Äänestä

  • minttukaakao kirjoitti:

    No joo kyllä se Ari on oikeesti kiltti kylhän sen näkee jos äijä tiskaa ravintolas eikä karju yhtään nii...Ja Anna taas vetää röökii ja juo ittensä känniin päivittäin!

    Kyllä sinäkin näet Arin kiltteyden kunhan hän pääsee vain vauhtiin! Aika veijari on!

    Äänestä

  • jeeeeeee kirjoitti:

    Kyllä sinäkin näet Arin kiltteyden kunhan hän pääsee vain vauhtiin! Aika veijari on!

    MÄ LUIN VAHINGOSSA ETTÄ "Ari on huono malli-lapsille"

    Äänestä

Anna ei tosiaan polta eikä juo.. ainakkaa hirveesti... ei yhtää polta... harvemmin ryyppääkään.. eikä tosiaan seurustele 22 vuotiaan kans.... hmm... 17 vuotiaan kanssa seurustelee.. ja on oiva esimerkki nuorille... Olen annan lähipiiristä..

Äänestä
  • nii enköhä mä tiiä premmin....ihq....käyks kateeks

    Äänestä

  • ollaanko nyt taas vähän epäolennaisuuksissa. Ihan sama jos joku laulaja juo tai ei juo. Typerää puhua LAULU-kilpailun kilpailijoista mitä ne muuten tekee, kunhan vetää biisit hyvin. Naurettavaa hurskastelua. Ari ja Anna finaaliin. Älkää nyt enää äänestäkö Kristiinaa jatkoon! Onhan se hyvän näkönen, mutta kyllä A ja A vetää paljon paremmin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anna suloisin kirjoitti:

Mutta kunhan ei vetäs ainakaan röökiä:( Anna siis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu