Jos minä olisin vielä työssä

ainoa kenen kanssa haluaisin aloittaa yhteistyön olisi Kristiina. Hän on vielä hiomaton helmi, kenen laulusaundi on todella mahtava ja hänen tulevaituutensa Suomen laulutaivaalla tulee olemaan pitkä ja valoisa.

PS. Miksi tuomarit eivät puutu Arin epävireiseen laulantaan.
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

EI KAI NYT HELVETTI 17-VUOTIAS OO NORMAALI IHMINEN JOS ÄÄNI ON NOIN KORKEE!!!! Vitun eunukki toi Ari.. Menis hoitoo tai ottas jottai hormoonia että sais etes äänenmurroksen aikaseks.

Äänestä
  • lahja! eihän se normaali silloin voi olla. Ja ari on 22-v.

    Äänestä

mieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuotantoportaassa, kirjoitti:

ainoa kenen kanssa haluaisin aloittaa yhteistyön olisi Kristiina. Hän on vielä hiomaton helmi, kenen laulusaundi on todella mahtava ja hänen tulevaituutensa Suomen laulutaivaalla tulee olemaan pitkä ja valoisa.

PS. Miksi tuomarit eivät puutu Arin epävireiseen laulantaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu