Kommentteja ANNAsta tähän

Ei osaa tuottaa ääntä oikein ja varmaan siitäkin syystä kurkku kipee. Happi loppuu pierettää, siltä ainakin kuulostaa. On ollut nyt kahtena peräkkäisenä viikkona kisan huonoin, jopa Kristiinaakin huonompi!
1162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja Meurman katsomossa. Meurman sentään osas laulaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei aina uutta ketjua kirjoitti:

Ei osaa tuottaa ääntä oikein ja varmaan siitäkin syystä kurkku kipee. Happi loppuu pierettää, siltä ainakin kuulostaa. On ollut nyt kahtena peräkkäisenä viikkona kisan huonoin, jopa Kristiinaakin huonompi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu