Laittakaa sinne YouTubeen Arin sijaan hakusanaksi
esim Cliff Richard, voi olla että Arin fanitus
laimenee, jos musiikista jotain tajuutte, jos ette niin sittenkin.
esim Cliff Richard, voi olla että Arin fanitus
laimenee, jos musiikista jotain tajuutte, jos ette niin sittenkin.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Taidat olla kateellinen möhömaha
Mitä se sinulle kuuluu ketä keski-ikäiset tai minkään muunkaan ikäiset naiset fanittaa. Sitäpaitsi keski-ikäiset taitaa kyllä ihan ilman neuvojasikin muistaa Cliff Richardin. Säälittävä yritys taas joltain nössöjuntti-"mieheltä" sabotoida Aria. Kateus on rumaa ja sulla ei varmaan ole enää varmaan varaa rumentua...?
meidät kohmeesta herättäny,
ja me kehrätään sille kun kissat ja
syödään sen kädestä!!
ei tässä kuule mitkään muinaisjäänteet kiinnosta,kun on tuollainen sokeripala suussa!!!
Ari on jotain uutta ja ainutlaatuista, joten mee ite homehtumeen Cliffin seuraan.
nyt sinne mene!Sitä nääs pitää tasa-arvon nimissä kuolata pentujen perään!Musiikista ne ei ymmärrä havonpaskaa!
enää me ei ees syljetä teihin päin kun meillä on tuo Ari!!!
Siinä vasta kaunis poika,voi kun viereen sais ni
vois opettaa rakkauden saloja..
Siitäs saatte lökäpöksyt,nyt se on loppu teijän kanssanne!!
keikalla. Ei taida sullakaan kovin hyvin mennä. Ari vie 100-0.
kirjoittajaan luottaa,et varmasti loppuu meidän kanssa?
vielä!Klo 22.00 aletaan ja viedään airia mennen tullen!
onks siel keikalla kans mielikuvitusyleisö?;)
mielikuvitusyleisö kun sä olet muusikko!
Ari on koko skaban valopilkku. Ilman Aria en olisi edes ruvennut katsomaan idolsseja. Viime vuonnakin jäi väliin.
Miehet kattelee nuorempia naisia.
yli 35-set on karmeeta porukkaa.PISTE
Tämä keski-ikäisten Arihössötys on nuorison hurttihumoriskeidaa, jolla etukäteen yritellään vakuutella jäähalliyleisöä. Keski-ikäiset antoivat äänensä Kristianille ja tämän hävittyä ruudusta lakkasivat äänestämästä. Ilman heviä Kristian laulaisi kisassa edelleen. Tosi on.
miten ihmeessä tajusit ton? sä oot nero. muusikko taitaa olla melkonen vellihousu.
Nythän on kyseessä teini-idoli ja siihen Ari on mitä mainioin faniehdokas. Hän viehättää sekä nuoria että meitä vanhempia Idols-katsojia.
Mihin se siitä laimenis...? Meinaatko että me siellä punnittais etta cliff-ari hmm... ari-cliff... jaa on se Ari sittenkin surkea lalaja... PÄIVÄUNISSAS POJU!! Ari on tullut jäädäkseen eikä Cliffit eikä Cockerit sitä mikskään muuta. Kyllä sinne tähtitaivaalle mahtuu yks Ari Koivunen ja loistaa vieläpä kirkkaasti ylitse monien!! Ja me kuunnellaan :)