Tulipalo ei ole koskaan ennen WTC-iskuja, eikä sen jälkeen, aiheuttanut teräsrakenteisen pilvenpiirtäjän sortumista. Missään, ikinä, koskaan. 11.9.2001 samana päivänä "tuli romautti" kolme pilvenpiirtäjää.
Tämä on faktaa, ei fiktiota. Tätä viestiä ei tarvitse poistaa asiattomana koska tämä on faktaa.
http://www.serendipity.li/wot/other_fires/other_fires.htm
Tämä on julma, kylmä ja yksi merkittävimmistä faktoista jota 9/11 Totuusliike haluaa käyttää WTC-salaliittoa vastaan.
9/11 oli USA:n uuskonservatiivien organisoima hanke, joka antoi seuraamuksen ja syyn nykyiseen ko valtion politiikkaan.
Tämä on faktaa, ei fiktiota. Tätä viestiä ei tarvitse poistaa asiattomana koska tämä on faktaa.
http://www.serendipity.li/wot/other_fires/other_fires.htm
Tämä on julma, kylmä ja yksi merkittävimmistä faktoista jota 9/11 Totuusliike haluaa käyttää WTC-salaliittoa vastaan.
9/11 oli USA:n uuskonservatiivien organisoima hanke, joka antoi seuraamuksen ja syyn nykyiseen ko valtion politiikkaan.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mene sinne salaliitto sivuille foliolakkeinesi. siellä on uitakin höyrypäitä
"""""""""Tulipalo ei ole koskaan ennen WTC-iskuja, eikä sen jälkeen, aiheuttanut teräsrakenteisen pilvenpiirtäjän sortumista. Missään, ikinä, koskaan. 11.9.2001 samana päivänä "tuli romautti" kolme pilvenpiirtäjää.
Tämä on faktaa, ei fiktiota. Tätä viestiä ei tarvitse poistaa asiattomana koska tämä on faktaa.
"""""""""""""""
Tuo ei ole faktaa sillä jos muistat niin niihin torneihin osui myös muutama lentokone. Seiska vaurioitui sortumista ja se jätettiin palamaan ja sen sortumista osattiin odottaa jo kauan ennen.
Siirryinkö juuri ajassa muutaman vuoden taaksepäin? Miksi foliopipulit toistavat samoja säälittäviä valheitaan vuodesta toiseen.
"Seiska vaurioitui sortumista ja se jätettiin palamaan ja sen sortumista osattiin odottaa jo kauan ennen."
No selitäs nyt sitten tämä, et miksi muut WTC:n pienemmät talot jäivät pystyyn???? saivat paljon enemmän iskuja kuin WTC7, mutta pysyivät pystyssä???
""No selitäs nyt sitten tämä, et miksi muut WTC:n pienemmät talot jäivät pystyyn???? saivat paljon enemmän iskuja kuin WTC7, mutta pysyivät pystyssä???""
Erilainen rakenne, voi pyhä taivas.
Mutta kumpaankaan torniin ei osunut matkustajakonetta. Kyseessä olivat vain videoväärennökset tv-katsojien, sekä hologrammit paikallaolijoiden huijaamiseksi.
Perustelu: Jos wtc-2 torniin osuneen koneen massa polttoaineineen oli 150 tonnia ja nopeus 850km/h olisi tornin toiselta seinältä kuulunut lentää enemmän romua läpi. Kone osui tornin reunaan, joissa olivat avonaiset toimistotilat, eikä siellä ole mitään, mikä pysäyttäisi tuollaisen liike-energian omaavan kappaleen. Kone tietysti muuttuu romukasaksi törmäyksessä tornin seinään, mutta reijästä päätellen koneen runko läpäisi vaivatta ulkoseinämän jatkaen lähes samalla nopeudella avonaisiin toimistotiloihin, jolloin seuraava voimakkaampi este on vastakkainen seinämä. Tornin toiselta puolelta ulos olisi siis kuulunut lentää suurella nopeudella suurehko romuksi muuttunut rungon kappale tai useampia sellaisia. Nyt sieltä lensi vain laskutelineen kappale, sekä moottorin osia.
Mikä siis pysäytti 150 tonnisen ja 850km/h lentäneen 767 airlinerin avonaisiin toimistotiloihin?
Kertoisitko lisää näistä hologrammeista. Minua kiinnostaa miten ne toimii..
"Erilainen rakenne, voi pyhä taivas."
Eipä näytä paljon järki päätä pakottavan... pistäkää nyt ihmeessä jotain faktaa teidän "virallista teoriaa uskovien" puolesta...
"pistäkää nyt ihmeessä jotain faktaa teidän "virallista teoriaa uskovien" puolesta..."
Samaa on kuule kyselty teidän puolelta vuosikaudet.. mitään ei ole vieläkään ilmestynyt.
"Tulipalo ei ole koskaan ennen WTC-iskuja, eikä sen jälkeen, aiheuttanut teräsrakenteisen pilvenpiirtäjän sortumista."
Esim. Madridissa 2005.
Niin. En tiedä, mutta spekulaatiota syntyy kaiken aikaa ja johan tuosta on jo jonkun aikaa puhuttukin että onkohan sittenkin jenkit itse asialla ollut tässä. Kenpä tietäis sen.
Siitähän se kostonkierre alkoikin ja syy lähteä Irakiin sotimaan sekä Afganistaniin.
Olen jäävi sanomaan mitään WTC-iskuista, asiantuntijat sen tietää parhaiten. Mutta outoa että ne tornit tolleen romahtivat "hallitusti".
Mutta miksei otettu tosissaan sitä että nää terroristit olivat jo jonkun aikaa suunnitellut iskuja jenkkeihin? Uhka oli tiedossa, mutta ei siihen reagoitu.