Pakko laittaa tää viesti, ku ottaa niin kupoliin välillä. Kaverini ovat sammon ja nordean asiakkaita. Huomaan, että saan osakseni välillä hiljaista naureskelua, kun ilmenee, että olen Padasjoen säästöpankin asiakas. Sanon suoraan, että jos pankkini vaihtaisi nimeä, niin se olisi täydellinen. Kaverit olisivat varmaan samaa mieltä, kun tietäisivät kuinka hyvää palvelua pankistani saa. Piste.
Ei nimi pankkia pahenna
Nimetön
2181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
yleensä, 90% palstan jupinoista on sellaisten kyvyttömien jorinaa, jotka eivät osaa löytää edes oikeaa palstaa höpinöilleen.
ABC
http://keskustelu.suomi24.fi/hakemisto/
90 prosenttia muuta kuin palstalle kuuluvaa asiaa, pelkkää paskaa, tosi kyvyttömien keskustelupalsta. Eihän täällä muuta tehdä kuin haukutaan milloin mitäkin ihmistä tai porukkaa. Sekö on maailman menoa. Juoruämmien tyhjää pälinää ei muuta