Kesällä kasvojenkohotukseen!

Kuka on paras kirurgi? Kysy...

Olen päättänyt mennä kasvojenkohotukseen, mutta päätös leikkaavasta lääkäristä on vaikea tehdä. Kertokaa kokemuksistanne? Kenelle kannattaa mennä ja miksi? Kertokaa omia kokemuksia! Mikä yllätti? Mitä hankaluuksia?

3

1052

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • käynyt

      Minulle tehtiin otsan ja keskikasvojen (sis. kaulan) kohotus yläluomet 2 v sitten Siluetissa (S. Dietz). Olen erittäin tyytyväinen tulokseen. Toimenpiteen suuruus (pitkä ja vaativa leikkaus) yllätti ja kamalat pari päivää leikkauksen jälkeen. Kolmen viikon sairasloman jälkeen täysin turvonnut ja mustelmilla ollut naamani alkoi vähitellen muistuttaa normaalia =) Nyt näytän n. 5-10 vuotta ikäistäni nuoremmalta t. N47

      • Kiitos tiedosta ja suosituksesta! Minkähintainen operaatio oli? Dietzille luultavasti tulen itsekin menemään, olen kuullut muiltakin hyvää palautetta hänestä.


      • noin
        Pirkko-Liisa kirjoitti:

        Kiitos tiedosta ja suosituksesta! Minkähintainen operaatio oli? Dietzille luultavasti tulen itsekin menemään, olen kuullut muiltakin hyvää palautetta hänestä.

        10.000 e tuolloin 2 vuotta sitten.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      48
      4046
    2. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1910
    3. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1374
    4. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1306
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1205
    6. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      1081
    7. Koska tajusit silloin aikanaan

      että olin ihastunut sinuun? 🤭😍 Taisin olla aika läpinäkyvä 🫣❤️
      Ikävä
      47
      961
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      334
      930
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      28
      929
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      40
      917
    Aihe