kiukutikiukutikiukuti!!

Heips! Ei ole helppoa olla nykypäivänä riiviö kuin ei edes koivuniemen herraan saa tutustua vaikka kuinka riiviöisi. Mulla on jopa ilmoitus treffipalstalla vaan ei vaan kukaan enää kyseitä herraa tunne. Onkos teillä jotain havaintoja kyseisestä herrasta?
5245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

minä treffailaen treffipalstalla.. herrasta en tiiä ns hölkäsen pöläystäkään..

Äänestä

lienee nykyisin tunnetumpi kuin herra.

Laulaakin paremmin.

Äänestä

män tanssimaan saksanpolokkaa saparomäelle...:)

Äänestä

..suurimman kaupan omistaja on nimeltään Koivuniemi ja kyllä sitä voi herraksi sanoa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuriton riiviö kirjoitti:

Heips! Ei ole helppoa olla nykypäivänä riiviö kuin ei edes koivuniemen herraan saa tutustua vaikka kuinka riiviöisi. Mulla on jopa ilmoitus treffipalstalla vaan ei vaan kukaan enää kyseitä herraa tunne. Onkos teillä jotain havaintoja kyseisestä herrasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu