annan ja arin erot

anna voitta koska sillä on kaunis laulu ääni ja se osaa eläytyä ja se on kaunis . mutta ari se ei osaa laulaa huom sillä on kirkan ääni ja se on ruma. .
5149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..ei naurata...Ari ei osaa laulaa??Aprilli päivä meni jo >:-/

Äänestä
  • lol ei vittu ootko joku 9 vuotias kun et osaa kirjottaa HAHahahHAh lol

    Äänestä

ARI VOITTAA

Äänestä

on oma persoonallinen äänensä, lisäksi hän on söötti.

Äänestä

Ari on parturia vailla oleva rääväsuinen rattijuoppo. Siksi Anna!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ANNA VOITTAA IDOLSSIN!!!! kirjoitti:

anna voitta koska sillä on kaunis laulu ääni ja se osaa eläytyä ja se on kaunis . mutta ari se ei osaa laulaa huom sillä on kirkan ääni ja se on ruma. .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu