alkuillasta. Jatkuvaa petipuuhaa tai seksistäpuhumista. Herranen aika sentää. Mun on monesti illan aikana laitettava kädet lasten korville, (kädet ei riitä) ja sanottava silmät kiinni. Tänään aion ottaa ison huovan sohvalle, ja heittää sen lasten päälle aina kun tulee törkeetä touhua!
Salkkarit siistimmäksi
törkeetä touhua
6692
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
olet oikeassa,mutta menon on vaan kovennettava,,kuka sitä yhden miehen raha-asioita jaksaa kuukausitolkulla kuunnella...seksillähän saadaan katselijat pysyyn kanavalla..muutenkin paska sarja..
Tuollaisia, niin antakaa olla
Helpompaa olisi jos laittaisit telkkarin kiinni ja lasten kanssa ulos tai pelaamaan Afrikan tähteä? Ettei tartte niitten huopien kanssa tuskailla.
Salkkarit ei todellakaan ole mikään lasten sarja. Jos olet päättänyt, että lapsesi eivät saa kuulla tietyistä asioista mitä sarjassa käsitellään, niin älä anna niiden katoa ollenkaan. Itsellesi voit aina pistää salkkarit nauhalle ja katsoa myöhemmin kun lapset jo nukkuvat.
Soita MTV3:lle ja tee anomus että salkkarit muutetaan K-18 ohjelmaksi, ja näyttöaika klo 2 yöllä. :) JOS SE NIIN SUA RASSAA!!!!!!!!!!
On se seksi niin hirveen kauheeta. Varmaan itse sikisit neitsellisesti ne muksus, joita nyt suojelet tuolta hirveältä "synniltä".