Annalla väärä genre

Niin hyvä laulaja kuin Anna Abreu onkin niin ei tuo är än bee ja "Se O Beijo" (joka kuulemma enemmän hänen juttunsa musatyyleistä) vaan uppoa suomalaisiin. Sikäli Ari parempi Suomen Idolsin voittaja.
2315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kristiinalla on se oma kapea "mukavuusalueensa", jolla onnistuvat, Arin osaamisalue on laajempi.

Äänestä

Esittää itse kisan aikana enempi espanjalaista musiikkia. Vaikka itse olisin ehkä mieluiten kuullut Annan esittämässä Brasilialaista musiikkia, portugaliksi esitettyä muusiikkia. Siellä on monia hyviä biisejä jotka sopii naisartistille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ti3dän kirjoitti:

Niin hyvä laulaja kuin Anna Abreu onkin niin ei tuo är än bee ja "Se O Beijo" (joka kuulemma enemmän hänen juttunsa musatyyleistä) vaan uppoa suomalaisiin. Sikäli Ari parempi Suomen Idolsin voittaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu