Aria ei tunnista mieheksi!

Juup, mitä minä olen kuullut niin monikaan ei ole tunnistanut Aria äänestä mieheksi. Suurin osa luullut joksikin parikymppiseksi naiseksi. Arin tunnistaa vasta kun näkee ulkoapäin.
14996
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

pointtisi on?
vain uskomattoman upean uljaan ulkomuodon omaavat saisivat laulaa.

Äänestä

on vähän vääristynyt käsitys siitä miltä naisen ääni kuulostaa. Ootko muuten nähnyt jonkun sisältä päin?

Äänestä

tarkoittaa ulkoapäin? Tarkoitako, kun katsot sisälle ulkoapäin?

Äänestä

Onko sukupuolella jokin suurempi merkitys? Mitä hemmetin väliä sillä on jos Ari joidenkin mielestä kuulostaa naiselta? Miksi halusit tuon sanoa?

Äänestä

suamessa on sellasia komistuksia ja miähekkäitä laulajamiähiä ku esim.Danny ja Frederik ja ulkomaalaisist pitää mainita ainaski jacksonin mikke.
kyl niis silmä lepää!!!!

Äänestä

Vaikuttaa kovin murrosikäisen tekstiltä taas kerran... Hmm, monikohan tunnistaisi jonkun henkilön sisäelinten perusteella?

Äänestä

kummasti, kun avaa silmät. Jos ei sittenkään näe, kannattaa käydä optikolla. On tarpeetonta tulla tälle foorumille valittelemaan huonoa näköä. Ja ihan vain täsmennys, mitä tarkoittaa "ulkoapäin näkeminen"?

Äänestä

sut tunnistaa. todella!

Äänestä

kirjoitat että monet eivät tunnista arin ääntä mieheksi. tuskin te niin sanotut muut ette erota edes auton torven ääntä kadulla kulkiessanne tai puhumattakaan ukkosen jylinää linnun laulusta.

Äänestä

kuulla ylipäänsä mitään? Vai oletko vain tyhmä, tai kenties molempia??? Olen oikeasti pahoilani puolestasi. Tsemppiä sulle ja jaksamista..

Äänestä

Asia nyt vain on näin.

Äänestä

Ei edes silloin;DDD

Äänestä

Näyttää tytoltä, kuulostaa tytöltä -> ON TYTTÖ.

Äänestä
  • Olen nähnyt AIDOT kuvat! Siis noi kuvat, mitä lehdissä, on siis niin photoshopattuja, et sokeekin näkee feikiksi.

    TODELLAKIN TYTTÖ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Striper kirjoitti:

Juup, mitä minä olen kuullut niin monikaan ei ole tunnistanut Aria äänestä mieheksi. Suurin osa luullut joksikin parikymppiseksi naiseksi. Arin tunnistaa vasta kun näkee ulkoapäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu