Sanna hyrylästä

Moi. Tavattiin herttaksessa. Olin se kiva blondi poika juteltiin hetki lähdit sen jälkeen vihreällä peugeotilla. Jäin kaipaamaan sinua. Sinulla oli tummat hiukset ja olit hiukan pyylevä mahasta. Ota yhteyttä.
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niinpä taidan olla juuri sama sanna mutta koska ollaan tavattu...hhmm??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joni78 kirjoitti:

Moi. Tavattiin herttaksessa. Olin se kiva blondi poika juteltiin hetki lähdit sen jälkeen vihreällä peugeotilla. Jäin kaipaamaan sinua. Sinulla oli tummat hiukset ja olit hiukan pyylevä mahasta. Ota yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu