Kärpille kunnia ja

odottelu ja mm-kisat pyörähtää käyntiin.Mainio juttu :))
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

yleensä SM liigan voittaa se joukkue jolla eniten rahaa,eli kuinka paljon kärpissä pelasi nyt semmosia pelaajia jotka siirtyneet muista liiga seuroista/rahan voimalla kärppiin.mun mielestä nyky "aikuis" jääkiekko on onnetonta raha peliä,pelit pitäisi pelata alusta saakka alkuperäisellä joukkueella/valmentajalla.pitäisi olla kielto että seuran ulkopuolelta ei saa ottaa pelaajia,eikä valmentajaa vaiheta kesken kauden.jos joukkueella loppuu SM sarjassa pelit niin ei sieltä tartte apuja lähtee osteleen. näin kun pelattas peli olisi rehtiä ja oikeuden mukaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt parin viikon kirjoitti:

odottelu ja mm-kisat pyörähtää käyntiin.Mainio juttu :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu