Miten nautitte creatiininne?

Eli ostin purkillisen creaa ja nyt ois kiva jos kertoisitte miten nautitte aineen?

Onko väliä kuinkapaljon vettä on kun sitä sekoittaa esim siihen vai...

Neuvokaas aloittelijaa
4269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no meitsi leikkaa creaa vähän leivinjauheella et se ei oo nii stydii ja saan vähä hinnasta pois. myyn frendeille sit osan et jään omilleni. vedän sit siitä kreasta abaut femman satsin kerralla ja imasen nokkaan, loput vedän ikeniin. treenipäivinä aamuin ja treenin jälkeen, muutoin ennen aamupalaa et tulee hyvä fiilis.

Äänestä

kannattaa juoda sitä kirnupiimän joukossa. mausteeksi vähän simaa avot!

Äänestä

Raakana sisään, nössöt voi auttaa vesikulauksella.

Äänestä

Mixaa viis grammaa creatinee halffi litraan wateria tai drinkkaa se recoveryn kanssa sheikkerissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


creaasdsas kirjoitti:

Eli ostin purkillisen creaa ja nyt ois kiva jos kertoisitte miten nautitte aineen?

Onko väliä kuinkapaljon vettä on kun sitä sekoittaa esim siihen vai...

Neuvokaas aloittelijaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu