Tuontiautojobbareita saksassa

Onko kokemuksia tuontiautojen maahantuojista. Oisko mahdollisia yhteystitoja saatavilla. Ite pitäs hommata 95 vuosimallin hyväkorinen opel vectra, johon tekisin korinvaihdon (bensa->diesel. Suomi kori meni paskaks ku auto kierähti katon kautta ympäri.
51158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kuule onnistu enää muuta kuin autoveron maksamalla, kysy katsastu konttorilta

Äänestä

Katso täältä
www.abc-impex.com

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keke kirjoitti:

Onko kokemuksia tuontiautojen maahantuojista. Oisko mahdollisia yhteystitoja saatavilla. Ite pitäs hommata 95 vuosimallin hyväkorinen opel vectra, johon tekisin korinvaihdon (bensa->diesel. Suomi kori meni paskaks ku auto kierähti katon kautta ympäri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu