Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naine ei anna fistata :-(

Ei anna kuin 4 sormea laittaa ja sitten ei kuulemma kiristää liikaa no onhan se niinkin mutta jos ehdottaa että antaa aikaa ja pimppa antaa periksi pikkuhiljaa kun on sormet koko ajan pillussa niin eikös se siitä anna pikku hiljaa periksi?

Mikä on hyvä keino jumppuuttaa pillua tottumaan käden sisään laittoon?
1499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä onnistuu fistaus hyvällä valmistelulla ja liukkarilla. Ei saa kiirehtiä, mutta nautitaan.
Vaimo saa ihanan orkun ja puristuu käden ympäri, kun nuolen samalla pillun ympäriltä.
Harjoituksena on auttanut yhden muksun tulo pillun läpi. Harjoittelemaan ja nauttimaan.
Onko muilla kokemuksia ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä jumppa-avuksi? kirjoitti:

Ei anna kuin 4 sormea laittaa ja sitten ei kuulemma kiristää liikaa no onhan se niinkin mutta jos ehdottaa että antaa aikaa ja pimppa antaa periksi pikkuhiljaa kun on sormet koko ajan pillussa niin eikös se siitä anna pikku hiljaa periksi?

Mikä on hyvä keino jumppuuttaa pillua tottumaan käden sisään laittoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu