olen 35v uskova mies ,hellsrk, etsin seuraa, tositark. savo-kainuu pohjanmaa alueelta. lapseton, työssäkäyvä, rehti, luotettava, täysraitis. normaalivartalo.
Ooppas rohkee, laita maili os. [email protected]
hakusessa uskova miisu25-33v
4
535
Vastaukset 4
- pettynyt etsijä
Jos etsit netistä uskovaista naista, saat vastauksia kiihkomielisiltä lestadiolaisilta, helluntailaisilta tai SLEY:läisiltä. Heidän joukossaan on naispappeuden vastustajia. Sitten he alkavat haukkumaan meitä muita pakanoiksi. Tämä on valitettava totuus, jos etsit uskovaista naista.
- 1222
turhaa yleistämistä, kun meitä on niin moneen junaan.
moi, mä oon uskossa Jeesukseen, enkä koskaan oo ollu naimisissa.mulla on suomi24.ssä sadettaja nimellä juttu.
maili on [email protected] tiä miten Herra johtaa uskovaisia yhteen mut ois kiva löytää se oikea jo vihdoin:)oon koht avuoden ollu nyt tällä tiellä ja kyllä tahon Taivaaseen astikka päästä.oon muutes rovaniemeltä- bamberos
moi.toi äskönen ei ollu oikesti multa. tyttökaverit joskus intoilee joo ehti laitta mun puolesta hui vastauksen muka.unoha, en oo ketä haet etkä sä mulle.sori kaikkee hyvää sulle mut voi näitä koneita nykyaikana.......siis saglag unoha.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak2874008Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes2171811Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1451552- 1251255
- 761078
Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja1321047Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt445966Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero171788- 10787
- 45686