Tässä joku joka oikeasti osaa käyttäää ääntään

7517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

..sanaton.

Äänestä

Ei nyt ihan puhdasta laulua tullut, mutta voin kuvitella senkin onnistuvan tolta tyypiltä! IHANA, ton vois palkata johonkin discoon illaksi mikin kanssa, vesipulloja vaan viereen! Mitään DJ:tä levyjä vaihtaan enään tarvita!

Äänestä

ihan äimän käkenä, vaikken kielestä mitään ymmärtänytkään. Tollasia ei kovin usein käppäile idolseihin. Kiitti linkistä, toivottavasti sitä ei ihan heti poisteta. Jos kuitenkin näin käy niin laita uudestaan vaan, kantsii kattoa!!!!

Äänestä

...

Äänestä
  • omalle koneelle vaikka suosikeihin, ni pysyy aina tallessa..

    Äänestä

Siis aivan outo tyyppi! Miten se saa tommosii äänii??Yrittäkää samaa kotona! :DDD

Äänestä

Eikä tyyppi sanomansa mukaan edes uskonut pääsevänsä jatkoon! Aluksi hänen piti laulaa perinteisestikin (eräs Corneillen biisi), mutta tuomarit sanoivat, että antaa olla, tervetuloa Pariisiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ranskan idols kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=VFDDxZFm7JQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu