Kun, katsoi kuvaa missä Mariko nostaa sormet pystyyn pirun merkiksi, ei jää epäilystä missä mennään. Tuntuu ettei millään oo väljä ja nytkirkkoihinkin ovat tuoneet metallimessuja. Alkuperä tälle musiikille on selvä ja kiitos siitä rehellisyydestä näytätte sen myös.
Taivasmusiikki on jotain muuta; puhdasta, kaunista joka nostaa ja kantaa vie perille saakka, ne jotka ovat valkaisseet sydämensä Jeesuksen veressä.
Taivasmusiikki on jotain muuta; puhdasta, kaunista joka nostaa ja kantaa vie perille saakka, ne jotka ovat valkaisseet sydämensä Jeesuksen veressä.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Menepä nyt vain kiltisti ottamaan lääkkeesi, sitten helpottaa.
iha tosi
Olen nimeltäni kakka
sonta
Mitä tulee taivaallis-teologisiin käsitteisiin, niin kun Mariko tanssii rumbaa ja sambaa, näky on niiiiin kaunis, että itse arkkienkeli Gabrielilla olisi täysi tekeminen pyrkiessään samaan.
Onhan Mariko aikamoinen kauhukakara. Esim filminpätkät harjoituksista esittelevät kiroilevan ja nyrkkiä heristelevän äkäisen ämmän, josta kuitenkin varsinaiseen kilpatanssiin sukeutuu aivan uskomattoman taiteellinen ja tyylikäs daami.
Juuri tämä monipuolisuus ja kyky muuttua - ne ovat tehneet minuun suuuuuren vaikutuksen!
Joka pimeydessä vaeltaa, Minä olen tie totuus ja elämä älä sinä pidä muita jumalia. Mariko manaa pahoja henkiä reeneissä esiin ja tietää sen jo siitä kenen joukoissa seisoo. Gabriel olikin langennut homo enkeli hihihihhi.