Eihän NATO ole mitään.

Natohan on helppojen asiaa. Meidän täytyy tutkiskella ensiksikin Sandels juuttaalla ja sitten Döbeln Koljonvirralla.

Eihän sitä nui vain Natoon mennä.
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Selvemmin: hiukan päästä laho ja pöljä yrittää yksin, vaikka lopputulos on selvä. Sankarihaudat ovat kauniita kesäillassa. Siellä on monen vaari, joka ei nähnyt lapsenlapsiaan. Osa ehkä turhaan tyhmien poliitikkojen takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rita-Rauta kirjoitti:

Natohan on helppojen asiaa. Meidän täytyy tutkiskella ensiksikin Sandels juuttaalla ja sitten Döbeln Koljonvirralla.

Eihän sitä nui vain Natoon mennä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu