VAKUUTUSVERTAILU BMW 316i E36 vm92

Liikennevakuutus

Tapiola 665e
pohjola 634e
Nordea 692e
Fennia 792e

Summat laskettu yhtiöiden sivulla olevalla laskurilla ja 4erässä maksettaessa. Perushinta 0% Bonuksella.
1982
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hinnat ovat aina tapauskohtaisia esim. Tapiolassa niihin vaikuttaa vakuutusbonusten ja paikkakunnan lisäksi asiakkuuden pituus, auton turvavarusteet, "huolellisen autoilijan alennus", mahdolliset S-ryhmän bonukset maksuista (max -5 %) jne. Verkkolaskurit eivät ota näitä kaikkia huomioon vaan tulokset ovat siinä mielessä vain suuntaa antavia, kannattaa siis pyytää kirjallinen tarjous kaikilla omilla tiedoilla eri yhtiöistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ceno kirjoitti:

Liikennevakuutus

Tapiola 665e
pohjola 634e
Nordea 692e
Fennia 792e

Summat laskettu yhtiöiden sivulla olevalla laskurilla ja 4erässä maksettaessa. Perushinta 0% Bonuksella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu