niin siis tuleeks tanja hyväksyy ismon anteeks pyynön? Ossi EI ilahtuis!!
tuleeks Tanja hyväksymää anteeks pyynön..vai??
????????????
3599
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miks Ismo ei voi sanoo Tanjalle, että Ossi houkutteli sen sinne kapinettiin!!! Ismo vois kans alkaa ihmettelee, että mistä Tanja oli saanut sen paperin siitä hävitystä kämpästä! Sitten Ismo selvittäis koko jutun, että Ossi oli maksanut siitä ja se oli laitonta jne... Sit Ossi vois painuu jonnekkin ja Ismo vois chillaa coolisti.
Salkkarien aiheet on mennyt niin vakaviksi ja totisiksi! Ennen oli enemmän sellaisia mielenkiintoisia ja pilke silmäkulmassa tehtyjä humoristisia juttuja. Esim. kun Ulla piilotti sen kalan Lauran vessaa, jossa sit alko haisee kamalalta.
Nykyään on vaan tylsällä tavalla toteutettua pettämistä, pettämistä ja pettämistä.
Onneks vanhoja hahmoja on sentään alettu tuomaan takaisin!
omin avuin käveli,ei kukaan sinne sitä pakottanut.Olisihan Ismo voinut kertoa kaikki Tanjalle, Tanjahan antoi sille mahdollisuuden .Parasta olisi ollut,jos olisi kertonut ennen yhteen muuttoa.syytä on niin sysissä kuin sepissä-
Lainaus telkku.com: "Osa 1374. Tanja ojentaa auttavan kätensä syvälle suonsilmään."