Eber huolto Tampereella

tartsanin viitonen

Nyt kun pakkaset on ohi, niin olisi aikaa huollattaa Eberi. Missä ja kuka tekee Eberi huoltoa Tampereella.

Tietäjälle kiitos!

8

4911

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pauli57

      Suosittelen Lempisen Autosähkökorjaamoa, siellä osaavat homman.

      • RTT

        muutkin ja halvemmalla, mutta kun ei saa mainostaa. lue rivien välistä.


      • Nääsnääs

        Joopa. En tiedä mikä mulla on naamassa vikana mutta palvelu on kyllä ollut huonoa (takuukäynti autoliikkeen kanssa sovittu eikä voinut muualle mennä).
        Radio (integroitu) pimeni reissulla ja kaksi kertaa tarvi muutenkin käydä.
        Valitusta vaan että onpas hankalaa ja vaikeata, ei jaksanut vääntää ja annoin olla.
        Hinnat kovat.


    • st2225

      Sarankulma helvetin kallis paikka ja mulkku omistaja.

      Toyota autotalot huoltaa asentaa eberiä

    • pirkanmaan parhaita

      SYRJÄLÄN AUTOSÄHKÖ KY on hyvä korjauspaikka korjaa ebereitä ja webastoja j aitse olen saanut edullista nopeaa ja asiallista pelvelua.

      • Anonyymi

        Aika kilpailukykyinen paikka kun kilpaillaan euroopan kalleimmasta autosähkö korjaamosta.

        Poika tekee kun/ jos viittii. Aika hyvin seisoo ajoneuvoa pihalla.


    • 5kW Hydronic

      Mitä tommonen Eber-huolto maksaa jos se vekotin vielä toimii mutta on jo pari talvea ollut käytössä?

    • Anonyymi

      Jouduin kyselemään Tampereelta eberin paloilmapuhaltimen vaihtoa,täytyy sanoa ettei ainakaan Tampereella kannata noita huollattaa.Uusi D5WS maksaa alle tonnin niin puhaltimen vaihto on jo n.500€ ja paikka missä lämmitin on ei voisi olla helpommassa paikassa ja uuden puhaltimen saa n,170-185€ verolla,eli pikkuisen haiskahtaa rahastukselta.Vinkki vitosia otetaan vastaan mistä kannattaisi kysellä.Autossa myös lohkolämmitin ettei niin kiirus ole mutta joku tolkku hinnoittelussakin pitää olla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1662
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1488
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      911
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      859
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      811
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      796
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      738
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      730
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      728
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      700
    Aihe