S24 salkkareiden voitonjuhlat senkun jatkuvat! Murskavoitto virkkareista tuli ja yksi erä on voitettu. Virkkarit eivät edes yritä puollustautua kun NIST tunnustaa ettei WTC7 sortunut tulen ja vaurioiden seurauksena vaan NIST jatkaa yli 5 vuotta kestäneitä tutkimuksiaan totuuden selvittämiseksi. Vuosikauden ovat virkkarit väittäneet, että WTC7 sortui tulen ja vaurioiden seurauksena... VÄÄRIN!! Ei sortunut!! Jos vastaus olisi noin yksinkertainen niin kait NIST olisi sen tajunnut 5 vuodessa??
Virkkareita on nöyryytetty ja he todennäköisesti alkavat karttamaan S24 salkkaripalstaa - ei tule ikävä!! He jatkavat Bushin propagandan levittämistä jossain muualla, mutta täällä eivät enää kukkoile!
S24 salkkarit ovat kovia kuin kivet ja totuus on puolellamme.
Voitonjuhlaa S24 salkkarit voivat jorata vaikka AC/AD:n tahdissa:
AC/DC - Hard As A Rock
http://www.youtube.com/watch?v=Ir-hX4HRXzw
Virkkareita on nöyryytetty ja he todennäköisesti alkavat karttamaan S24 salkkaripalstaa - ei tule ikävä!! He jatkavat Bushin propagandan levittämistä jossain muualla, mutta täällä eivät enää kukkoile!
S24 salkkarit ovat kovia kuin kivet ja totuus on puolellamme.
Voitonjuhlaa S24 salkkarit voivat jorata vaikka AC/AD:n tahdissa:
AC/DC - Hard As A Rock
http://www.youtube.com/watch?v=Ir-hX4HRXzw
Vastaukset 22
Vanhimmat
alkaa toi verkko kiristyä uhkaavasti ympärillä.
Minä tiedän miksi seiska sortui. Olin paikalla ja pahaksi onneksi pieraisin juuri seiskan pääovella. Painevaikutus oli niin dramaattinen, että muistan vieläkin miten kymmenennen kerroksen ikkunat aivan lensivät ulos ja juuru ja juuri ehdin juosta putoavien sirpaleiden alta pakoon.
Nyt voitte hakea minut ja viedä tuomittavaksi. Kyllä helpotti kun sain sanotuksi.
... mutta sodan voitamme me. Mene levittämään teorioitasi vaikka Tiede.fi-foorumille niin hörhöilysi vedetään alas jopa vapaata pudotusta nopeammin.
Voi että pelotta toi Tiede.fi palsta. Miten helvetissä ne meinaa lyödä lyttyyn NISTn johtavan tutkijan joka sanoo, että WTC7 sortumisen syytä ei tiedetä viiden vuoden jälkeenkään?
http://www.youtube.com/watch?v=bZgYNGGgBP0
Melkoisen tieteellistä porukkaa jos meinaavat haukkua NISTn alimpaan helvettiin. Mihin ne sitten vetoaa?
Miten ihmeessä ajattelit tästä eteen päin julistaa virallista teoriaa? Nyt kun on selvää, että Bushin väite "wtc7 sortui tulipalon vuoksi" ei pidäkkään paikkansa, niin miten ihmeessä meinaat levittää ja uskoa viralliseen teoriaan? Millä voimilla edelleekin luotat että Bushin hallinto on kertonut totuuden?
Virallinen teoria ei tiedä miksi wtc7 sortui viiden vuoden jälkeen. Eikö tämä ole mielestäsi erikoista? Tiesiväthän he muutaman päivän päästä iskuista, että Osama oli syyllinen ja vain pari kuukautta meni niin sota Afganistanissa sai alkunsa. Ei siinä kauaa kestänyt vaikka faktat eivät olleet vielä edes selvillä. Ihan kuin olisi suunniteltu sodat valmiiksi. Vai mitä mieltä olet?
Yritä avata salaliittokeskustelua vaikkapa Ilta-Sanomien, Hesarin tai Jippiin keskustelupalstoilla... ai niin, Jippiissähän sinä saitkin jo pahasti turpiin:D
Missä on se öljyputki, jonka takia Bush hyökkäsi Afganistaniin? Linkki Wikipedian artikkeliin riittää.
Ette ilmeisestikään uskalla keskustella palstalla, jossa keskustelu on oikeasti mahdollista. Uskaltaudutte vain tällaisille S24-palstoille, joissa nimettömänä huuteleminen on mahdollista. Keskustelun taso on vessanpöntössä.
Kyllä tämä mielestäni kertoo paljon tasostanne..
se on todistaa miksi ne sortuivat.Todistakaa nyt sitten. Antakaa edes YKSI !! pieni fakta miksi ne sortuivat. Epämääräiset videot ja hörhöjen omat "tutkimukset" eivät kelpaa. Edes yksi!
Salkkarin tehtävä on todistaa, että virallinen teoria ei pidä paikkaansa. Nyt se kävi helposti kun NIST tutkija sanoo, että ne ei tiedä miksi WTC7 sortui. No miten ihmeessä virkkarit voi sitten tietää miten WTC7 sortui? Virkkareidenhan kuuluu pysyä tiukasti virallisessa teoriassa. Siis tukipilarinne jota monta vuotta toitotitte, hävisi kuin salama kirkkaalta taivaalta. Salkkarin tehtävä on siis täytetty.
On hörhöilyä alkaa keksimään syitä, miksi WTC7 sortui koska edes virallinen taho ei ole esittänyt omaa teoriaansa. Odotetaan mitä NIST sanoo syyksi ja sitten voidaan jatkaa. Siihen asti FAKTA on, että virkkarit ovat HÖRHÖJÄ jotka ovat vuosikaudet väittäneet jotain mikä ei ole tieteellisesti todistettavissa.
Kyllä on nyt ihanaa olla salkkari!!
Teidän tehtävänne on vakuuttaa valtaväestö 9/11-salaliiton olemassaolosta.
Tähän asti olette lähinnä tuottaneet huumoria minulle ja muilla sekoiluanne seuranneille. Päivä päivältä kuoleva totuusliikkeenne menettää yhä enemmän jäseniään ja Totuuden paljastuminen on aina vain kauempana.
S24 virkkarit ovat nyt tehneet sen Suomessa minkä totuusliike-veljemme ovat tehneet maailmalla eli murskanneet Bush-uskonlahkon niin sanotun virkkari-liikkeen.
Virallinen teorianne ei pitänytkään paikkaansa 911 iskuista ja se ei ollutkaan veden pitävä. Sen S24 salkkarit ovat nyt todistaneet NIST:in omaa johtavaa tutkijaa lainaten. Salkkarit ovat täyttäneet tehtävänsä ja saattaneet totuusliikkeen Suomessa uudelle asteelle. Nyt on entistä helpompi muillakin liittyä 911-totuusliikkeeseen, kun virallinen teoria on todistettu paikkaansa pitämättömäksi.
On täyttä spekulointia puhua miksi WTC7 sortui. Pidättäydytään faktoissa! Tuli ja vauriot eivät ainakaan olleet se syy. Jos näin olisi, niin NIST olisi sen varmasti tajunnut viidessä vuodessa. Odotetaan siis NISTn tuloksia ja katsotaan sitten, että pitääkö salkkareiden taas kumota virallinen teoria vai joko seuraavaksi saataisiin pala totuutta! Mutta tosiaankin tällä hetkellä tilanne on se, että virallinen totuus on murskattu palasiksi ja se ei ole totta. Sitä S24 salkkarit voivat ylpeänä juhlia vielä pitkään.
Kyllä se raportin tekijöiden todistustaakka on ja varmaan fiksuna ihmisenä sen varmaan tiedätkin jo.
http://www.911truth.dk/first/en/art_Harrit.htm
"NIST tutkija sanoo, että ne ei tiedä miksi WTC7 sortui."
Videolla hän sanoi, että tutkimus on edelleen kesken, eikä voi täten kommentoida asiaa... Miksi valehtelet?
Kohta ei enään kuukaan usko NIST:iin tai muihinkään virallisiin satuihin,ku ei viidessä vuodessa olla saatu yhen talon purkamista selvitettyä!! Ps.kukapa narkkaria uskoisikaan!!!:)
"NIST tunnustaa ettei WTC7 sortunut tulen ja vaurioiden seurauksena"
Höpsis. Ei NIST ole tunnustanut mitään tällaista. Miksi valehtelet?
"NIST jatkaa yli 5 vuotta kestäneitä tutkimuksiaan totuuden selvittämiseksi."
Höpsis. NIST ei ole tutkinut WTC7:ä viittä vuotta. Se aloitti WTC7:n tutkimiset loppuvuodesta 2002. Keskeytti sen kesäkuussa 2004, ja jatkoi sitä taas loppuvuodesta 2005. Tuosta tulee yhteensä noin 3 vuotta, jonka aikana he ovat saaneet suuren määrän uutta todistusaineistoa.
"Vuosikauden ovat virkkarit väittäneet, että WTC7 sortui tulen ja vaurioiden seurauksena..."
Höpsis.. "Virkkarit" ovat väittäneet, että torni sortui todennäköisesti tulen ja vaurioiden seurauksena.
"VÄÄRIN!! Ei sortunut!!"
Höpsis.. kuinka olet niin varma asiasta?
"Jos vastaus olisi noin yksinkertainen niin kait NIST olisi sen tajunnut 5 vuodessa??"
Höpsis.. Ei se vastaus ole yksinkertainen, vaikka tuli ja vauriot olisi sen aiheuttaneetkin. Tutkimukset ovat erittäin monimutkaisia.
"Virkkareita on nöyryytetty ja he todennäköisesti alkavat karttamaan S24 salkkaripalstaa - ei tule ikävä!!"
Mikäs järki tällä palstalla sitten enää on? Saatte täällä mellastaa aivan rauhassa ja levitellä valheitanne keskenänne?
"S24 salkkarit ovat kovia kuin kivet ja totuus on puolellamme."
Höpsis.. ei ainakaan näkemäni perusteella. Sori vaan.
Vai että höpsis :) Näin sanoo siis virkkari :)
Gross sanoo selkeästi, että NIST ei vieläkään tiedä miksi WTC7 sortui. Tähän TODELLAKIN riittää kun sanoo, että tutkimukset jatkuvat!! Gross vahvistaa, että NISTn arvio WTC1 ja 2 sortumisista perustuu videotodisteisiin, niin miten ihmeessä samanlaisen videoanalyysin teko ei onnistu WTC7 osalta?? Todella uskottava lafka tuo NIST ja virkkarit siihen vetoavat.
En tiedä miten sinä olet WTC7 sortumista levitellyt ennen tätä NISTn tunnustusta, mutta esim. suurin osa debunk-sivuista julistaa nimenomaan, että WTC7 sortui tulen ja vaurioiden seurauksena. Sama trendi on ollut tälläkin palstalla, mutta tosiaan se paskan jauhan loppui nyt ihan kuin olisi veitsellä leikattu.
Siis virkkarien väite, että "virallisesti" WTC7 sortui tulen ja vaurioiden seurauksena on VÄÄRIN! Oikea vastaus tällä hetkellä on, että sitä EI TIEDETÄ! Ainahan voitte vaihtaa salkkarileiriin ja alkaa kehittelemään salaliittoteorioita tulesta ja vaurioista.
Vielä kerran: ainakin kun virkkari ja debunk-sivusto toitottaa, että WTC7 sortui tulen ja vaurioiden seurauksena, on kyseessä täysi hörhöily joka ei perustu tieteelliseen faktaan. Virkkarithan aina sanovat, että he tukevat vain virallista teoriaa ja pilkulleen. Eli pysykää nyt siinä viralliseesa teoriassa ja puollustakaa sitä!!
Koko 911 virallinen teoriaa on nyt kaatunut WTC7 sortumisen väitteen paljastuttua tieteellisesti epäpäteväksi spekulaatioksi jolla ei ole NISTn tukea. Hienoa Bush-uskovaiset! Teillä on enää jäljellä uskonne Bushiin.
""En tiedä miten sinä olet WTC7 sortumista levitellyt ennen tätä NISTn tunnustusta""
Oliko sinulle uusi asia, että NISTin WTC7-tutkimus on edelleen käynnissä??!!! :D
Mitään muuta "paljastusta" he eivät tuon videosi mukaan ole antaneet.
Vieläkö Bush-uskovainen virkkari väittää, että WTC7 sortui tulen ja vaurioiden vuoksi?? Vai myönnättekö nöyryyttävän tappionne ja taivutte NISTn kantaan, että syytä WTC7 sortumiselle ei tiedetä!!?? VAI tuletteko totuuden ja vapaanmaailman joukkoon eli totuusliikkeeseen tyranniaa ja fasisteja vastaan??? Tervetuloa kaikki muut paitsi natsi-Skepzikko! Hänen kanssaan en halua olla samalla puolella joten toivon hartaasti ettei hänen usko Bushiin ole nyt horjumassa!!
Kyllä se on syyskuun 11. päivän aamusta tähän päivään asti ollut tiedossa, että NISTin tutkimus WTC7:n osalta ei ole vielä valmis. En siis ymmärrä, mitä uutta ja mullistavaa nyt on tullut esiin???
Onko sitten niin, että S24 virkkareiden taso on jotenkin poikkeuksellisen huono, koska täällä on ehkä yleisin virkkariväite ja virkkarifakta, että WTC7 sortumisen syy oli tuli ja vauriot. Täällä virkkarit levittelevät tusinoittain kuvia jotka vahvistavat tämän "virallisen" teorian. Kerroppas siis tosiaan sinä muille virkkareille, että nyt jäitä hattuun. Eivät minua usko, mutta ehkä sinua kun olet heidän aateveli.
Fakta siis on että WTC7 sortumisen syytä ei virallinen taho tiedä vielä. Siispä Bush-uskovaiset virkkarit voivat nyt hyvillä mielin lopettaa tuon paskan jauhannan kiitos.
Yksi asia kummastuttaa, WTC1 ja 2 tuhojen syyt selvitettiin alta aikayksikön mutta 7:aa hiotaan vieläkin vaikka 6 vuotta kohta mennyt... Onko niin, että tuo räjähdyspurku oli niin naurettavan näköinen etteivät edes NISTit kehtaa sitä väittää luonnolliseksi romahdukseksi? Odotellaan, että aika kuluu ja kuluu ja kuluu ja kuka enää kohta kyseleekään seiskan perään...
En usko, että kukaan voisi oikeasti uskoa tulipalojen aiheuttaneen tuollaisen romahduksen. Ne, jotka uskovat siihen todennäköisesti uskovat siihen siksi etteivät halua uskoa mihinkään petokseen... Ei vaan kertakaikkiaan ole mitenkään loogista ajatella, että yksi helvetin iso talo romahtaa noin täydellisen symmetrisesti noin yhtäkkiä. Olen noita teorioita tulipalosortumista koittanut lukea ymmärtävällä otteella, koittanut uskoa sen olevan mahdollista mutta eivät ne tästä maailmasta ikävä kyllä ole.