Jostain luin, että jokaisessa simpsonit -jaksossa vilahtaa vissiin joku tietty henkilö/muu juttu, niin sattuisko joku tietää mikä se on?
Itse kun en muista ja oon yrittäny joka jaksosta katsoa näkyykö siinä mitään juttua/henkilöä joka näkyis aina sattumalta ruudussa, mutta en ainakaan vielä ole onnistunut huomaamaan mitään.
TIETÄÄKÖ
KUKAAN?
2
426
Vastaukset
- Simpsonsfani
Aika jännä salaliittoteoria... :)
En kyllä tiiä. Homer (muut Simpsonit?) on tainnu olla melkein joka jaksossa tietääkseni.;) Mutta tarkotatko siis joku aivan sarjaan kuulumaton henkilö/juttu. En mäkään mitään sellasta oo huomannu.- Lisa's boyfriend
Mäki oon kuulu ton, mut itte en oo nähny tai huomannu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843272
- 761304
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821279Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103971Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 95857
- 43849
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825