Arin biisejä tsekkaillaan youtubella tiheään.Piano-mania yli 400.000 kertaa ja Still loving youtakin n.275.000 kertaa and kommentteja jälkimmäiseen yli 1300 kertaa,että kyllä Arin biisit kiinnostaa,ja ihanahan niitä on kuunnella!Kaikkia arin biisejä kuunnellaan todella paljon.Hyvät levyvalinnat kaveri-kieltämättä,jokaiselle jotakin!
Youtube "vinkuu"
Jääkukka
81108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kimmo Valtanen kuulemma lausui jommassa kummassa iltapäivälehdessä että Anna on heidän paras artistinsa kymmeneen vuoteen! Aika outo lausuma... :O
näin muistelen? Joo, on se vähän omituista vähätellä muita kilpailijoita ja esim. Hannaa, joka oli aikoinaan ylivoimainen ennakkosuosikki koko kisan ajan ja nyt edustamassa Suomea Euroviisuissa. Ei varmaan tunnu kivalta Hannasta lukea tollasta lehdestä.
Sais noi levypomot itse mennä tapa- ja käytöskouluun, mokomat ylimieliset paskiaiset. Muita ollaan kyllä neuvomassa ja haukkumassa, mutta oma käytös on ilmeisesti mielialan mukaan.
Näyttää siltä, että Valtasen suosikkitytöksi ja -pojaksi on päässyt Anna ja Kristian (Kridehän sai heti pudottuaan levysopimuksen, ei edes tarvinnut kärvistellä epätietoisuudessa kahta viikkoa, niinkuin Annan). Tämä kaksikko sopii ilmeisesti parhaiten idolsformaattiin.
Niin, kuten sanoitkin niin todella omituista tuollainen tiettyjen tyyppien ylistäminen. Siis Annahan on ihan hyvä mutta ei mielestäni niin täydellisen valmis artisti kuin mitä Valtanen antaa ymmärtää.
Anna kyllä oli levy-yhtiön suosikki ja etukäteenkin oli jo sanottu, että tälle vuodelle halutaan naispuolinen voittaja.
Kristianin suosio taisi vähän yllättää. Finaaliin varmasti haluttiin Ruslanas, joka olisi herättänyt paljon keskustelua puolesta ja vastaan ja tuonut ohjelmalle katsojia.
Ruslanasta ei ollut tarkoitettu finaaliin. Se oli vain mielenkiinnon herättäjä. Alusta asti näki että finaalinelikkoa potkittiin eteenpäin. Olen varma että ennen koelauluja jo tiedettiin ketkä ovat finaalissa. Tod.näk. finaalinelikon järjestys meni päin honkia yleisen mielipiteen vuoksi. Eivät uskaltaneet olla antamatta Arille voittoa ja olen varma että voittoprosentti oli huikeasti suurempi, mitä annettiin ymmärtää.
Kristianin "piti" ehkä pärjätä Aria paremmin, koska sitä niin kehumalla potkittiin eteenpäin.
Kyllä tälläset kulissitohinat tiedetään. Niitä harrastetaan joka puolella "_talon_edun_nimessä_"
Sinisilmäset uskokoon mitä haluaa. Teitähän varten nämä formaatit on luotukin.
kuunnelluin biisi tuubissa. Katselin juuri sitä amerikan oisko edellisvuoden voittajaa, sellanen nätti vaalea tyttö, niin yksi sen biisi ylitti yli miljoonan rajan. Edes Elvikseltä en löytänyt niitä lukuja. Tosin otos oli pieni.
Kertokaahan ennätyksiä.
helposti tsekta siellä tuubissa, jos kiinnostaa. Klikkaa ensin VIDEOT, sen jälkeen valitsee vasemmalta BROWSE-valikosta esim. MOST VIEWED. Ja seuraat edelleen sitä vas. valikkoa, voit valita TIME ajan, esim. päivän tai vaikka kuukauden suosituimmat ja CATEGORYSTA valitset sitten music. Helppoa, eikvaan?
ekana. Mihin on maailma menossa. Ja sitten vielä ihannoidaan kaikkea mitä tulee jenkeistä. Tässä on nyt sitä shittiä ameriikan maasta.
1. My Chemical Romance: Famous Last Words 23214753 (überpaska)
2. jotain randomia kotivideota
3. jotain randomia kotivideota
4. Avril Lavigne_ Girlfriend 16856062 (überpaskaa kanadasta)
5. OK go: Here It Goes Again 16073233 (üb)