Moi, onko kellään "vetänyt päätä suonella" ? minulla käy aina joskus pienen hetken semmonen tunne että oliskohan tämä suonenvetoa.. aika pelottavaa.
Pään suonenveto
6
4961
Vastaukset
- nainen x
Mulla "vetää joskus suonta" niskasta alkaen,ikään kuin joku repäisisi,se on tosi kamala tunne,onneksi veto menee nopeasti ohi.Itekin olen miettinyt et mistä se johtuu.
- Anonyymi
Kyllä niitä välillä tulee. Toki pelkään että on jotain aivoverenkierron häiriöihin liittyvää varsinkin kun suvussa on aivoverenvuotokuolemantapauksia, mutta luulen että kyseessä on lihaskramppi niskasta. Ihan kuin jalassakin suonenveto ei ole oikeasti suoneen liittyvä vaan lihaskramppi.
- Anonyymi
ON. Ja on ikävä tunne mutta onneksi menee yleensä pian pois.
- Anonyymi
Joskus trulee sydämen kohdalla vastaava tunne. Olisko aihetta huoleen vai onko vain ohimenevää lihaskramppia sydänlihaksessa?
- Anonyymi
Voisko olla kolmoishermosärkyä?
- Anonyymi
Voi kökkö sieläkikö on ja mullon monestikki, käy tösi kipiästi ja on kyllä pelottavan tuntonen tappaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4068922Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1783383- 191850
- 771166
- 761078
- 271065
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641021Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791005- 55983
- 65930