Moi, onko kellään "vetänyt päätä suonella" ? minulla käy aina joskus pienen hetken semmonen tunne että oliskohan tämä suonenvetoa.. aika pelottavaa.
Pään suonenveto
6
5098
Vastaukset
- nainen x
Mulla "vetää joskus suonta" niskasta alkaen,ikään kuin joku repäisisi,se on tosi kamala tunne,onneksi veto menee nopeasti ohi.Itekin olen miettinyt et mistä se johtuu.
- Anonyymi
Kyllä niitä välillä tulee. Toki pelkään että on jotain aivoverenkierron häiriöihin liittyvää varsinkin kun suvussa on aivoverenvuotokuolemantapauksia, mutta luulen että kyseessä on lihaskramppi niskasta. Ihan kuin jalassakin suonenveto ei ole oikeasti suoneen liittyvä vaan lihaskramppi.
- Anonyymi
ON. Ja on ikävä tunne mutta onneksi menee yleensä pian pois.
- Anonyymi
Joskus trulee sydämen kohdalla vastaava tunne. Olisko aihetta huoleen vai onko vain ohimenevää lihaskramppia sydänlihaksessa?
- Anonyymi
Voisko olla kolmoishermosärkyä?
- Anonyymi
Voi kökkö sieläkikö on ja mullon monestikki, käy tösi kipiästi ja on kyllä pelottavan tuntonen tappaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1165010Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293623No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452450- 501568
- 411540
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241454- 141272
- 271168
- 161152
- 1651099