Ojentajat surkastuu ekana

Kun tulee pakollinen treenitauko, mikä liike huononee / mitkä lihakset surkastuu ensimmäisenä? Itselläni penkki ja ojentajat. Vähiten taas maastaveto ja selkä.
1356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Penkkitulos menee ensimmäiseksi, mutta lihasten koossa pienenee jalat ihan silmissä eniten. Toisaalta esim. kyykkytulos ei välttämättä n. kahdessa viikossa muutu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mites muilla? kirjoitti:

Kun tulee pakollinen treenitauko, mikä liike huononee / mitkä lihakset surkastuu ensimmäisenä? Itselläni penkki ja ojentajat. Vähiten taas maastaveto ja selkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu