Niin otsikko kertoo kaiken! Eli mikä olisi hyvä lempinimi Julialle! Otan vastaan ehdotuksia laidasta laitaan! Hyvää kevättä!
Julialle lempinimi!
Nimetön
11
4447
Vastaukset
- JMS
Julkku, Julle, Juuli, Julermi... En mä keksi enempää. :D
- JMS
Juuliska ja Julli vielä! :D
- .,.,
JMS kirjoitti:
Juuliska ja Julli vielä! :D
jultsu (kultsu)...
- vaikka
.,., kirjoitti:
jultsu (kultsu)...
yksinkertaisesti:Juli
- jeps se siinä
Juzziina
- Anonyymi
Jupe
- Anonyymi
Julle
Hupe
Jupelius- Anonyymi
Jultsi,Jullikka,Juuli,Juliaana.
- Anonyymi
Mun nimi on Julia😁 kiitos ehdotuksista
- Anonyymi
Jultsukka
- Anonyymi
Koska juhlakalu on jo lähes aikuinen, niin ehdotan Julmamunaa. Ainakin herättää mielenkiintoa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841626Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691541Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2701276Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56867
- 66844
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64837Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40821- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44781