Viimevuotinen euroviisuvoitto oli aivan surkea. Suomalaiset eivät koskaan pärjää sallituilla keinoilla vaan aina pitää etsiä joku porsaanreikä joka tässä tapauksessa oli pukeutuminen hirviöiksi. Hirviöpuvut eivät kuulu euroviisuihin, naamiaiset voi järjestää erikseen jossain muualla! Oli myös ensimmäisen kerran elämässäni kun kuulin örisemistä nimitettävän musiikiksi!
Vastaukset 6
- ulos..
tynnyristä
- hannu hoo
tällä kertaa useimmat tekeytyvät homoiksi tai muiksi skitsoiksi, tällä kertaa suomi on ainoa normaali, nythän meidän siis pitäisi menestyä vai
- xxfgj
Kuuluvatko naisiksi pukeutuvat miehet sitten euroviisuihin? Ja haistahan toki vittu, Laardi oli helvetin komea esitys
- sulla huono
itsetunto olla suomalainen. Luultavasti mikään suomalainen ei ole mielestäsi hyvää mutta oikeassa olet, Suomi ei voita tänä vuonna.
minäkin. Suomi ei ihan voita ensin tulee Kreikka, Moldova, Makedonia ja Turkki Sitten tulee Suomi näin toivoisin käyvän.
- jepjepjep
Lamyxia kirjoitti:
minäkin. Suomi ei ihan voita ensin tulee Kreikka, Moldova, Makedonia ja Turkki Sitten tulee Suomi näin toivoisin käyvän.
Suomen edelle menevät myös Venäjä, Valko-Venäjä, Serbia, Sveitsi, Kreikka ja Islanti. Suomi siis parhaimmillaan 9.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052450Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss4581417- 821199
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö2521088- 57812
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E65716- 46664
- 33657
- 45639
- 88617