Ajatus...

Kannatan ranskalaista tapaa suudella naista kädelle...
Jostainhan sitä on aloitettava! ;)

-Sacha Guitry-
6197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ennemmin itse menisin suoraan asiaan.

Äänestä
  • Kohteliasta on kuitenkin mieltä suudella naista ensin kädelle, jos vaikka ollaan hienommassa juhlassa!
    Vaan eipä saata sulla ehkä olla sellaisesta kokemuksia?!

    Äänestä

suutelevat mmutenki erikoisilla tavoilla!!

Äänestä
  • Niin no, ne on vähän erikoisia vissiin muutenkin?! x)

    Äänestä

..frenchkiss anisshhh.. avot.. sacre plöö..

Äänestä
  • Emmä osaa franskaa! :/

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tipuliinukka kirjoitti:

Kannatan ranskalaista tapaa suudella naista kädelle...
Jostainhan sitä on aloitettava! ;)

-Sacha Guitry-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu