noita paskamahaisia älykääpiöitä
Rekkakuski ajoi 3,5 promillen humalassa
voi helvetti
7654
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Uutiskynnyksen ylitti koska oli rekkakuski... Tavallinen henkilöautunkuljettajaletkuspede olisi saanut paikallislehden loppuosasta 5 cm palstatilaa.
missäs muuten lähde?
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1368135
riittävän kova vankeusrangaistus, jotain yli 10 vuotta työvelvotteella ja ilman jokaviikkoista palkallista vapaata ymmärtäjätätien toiveiden vastaisesti.
krapulassa ja juovuksissa ajeleviin rekkakuskeihin. Ongelma on ollut tiedossa kymmeniä vuosia.
Sitten kun aletaan puuttua henkilöautoilijoidenkin juovuksissa ja rapulassa ajamiseen. Näin se menee tasa-arvon aikana. Sinä et kylläkään tiennyt puhumastasi mitään, koska tuo rekkakuski kuului tiettyyn erityisryhmään.
Älä jätä olennaisia tietoja pois kuten kansalaisuus tai lähde mistä tiedon otit. Kts. otsikko/nimimerkki.
turha rekka kuskeja on moittia kännis ajelemisesta ei ne poikkee siitä mistä säkää ja kuinka moni autoilija ajaa pienis sievis ja turha sanoa että en mä ainakaa suurimmat rattijuopot löytyvät henkilöauto kuskeista ja ollahan niin s*****n välinpitämättömiä koska pitää näyttää paremmalta ku toiset ja rekkojen ohituksista ohi pitää päästä vaikka vastaan tulee autoja ja ohittamaan lähdetään aivan puskurista eli rekka kuskeissa ei enempää vikaa ku muissakaa