Lancian myynti alkaa Suomessa!

144420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

ihan mukavaa, huonoa on vaan se että Lancialla ei ole oiken mitään mallistoa mitä myydä, kun merkkiin ei ole panostettu vuosiin.. no jos tuo uusi delta joskus saadaan valmiiksi.

Äänestä
  • Jotenkin tuntuu, että nykyinen maahantuoja ei kovin suuria panostuksia siihen pistä. Ei ainakaan Alfalla ole kauppa käynyt.

    Äänestä

  • Pirssimiekkonen kirjoitti:

    Jotenkin tuntuu, että nykyinen maahantuoja ei kovin suuria panostuksia siihen pistä. Ei ainakaan Alfalla ole kauppa käynyt.

    laatu jatkuu Lantikoissa ja Alfoissa.
    Pysyn vast'edes erossa jos vain pystyn. Kokemuksella: entinen italokuski.

    Äänestä

  • masentava kirjoitti:

    laatu jatkuu Lantikoissa ja Alfoissa.
    Pysyn vast'edes erossa jos vain pystyn. Kokemuksella: entinen italokuski.

    todella masentantavaa näyttää olevan
    http://www.carpages.co.uk/fiat/fiat-panda-11-04-07.asp

    paras käytetty auto

    Äänestä

  • Ainakin edustusauto Thesikseen on panostettu! Ja muutkin mallit on ylellisiä ja hienoja.

    Äänestä

  • malleja kirjoitti:

    Ainakin edustusauto Thesikseen on panostettu! Ja muutkin mallit on ylellisiä ja hienoja.

    THESIS VOI OLLA HESASSA TAKSINA 6 V PÄÄSTÄ
    DELTA ON HIENO

    Äänestä

  • MMS kirjoitti:

    THESIS VOI OLLA HESASSA TAKSINA 6 V PÄÄSTÄ
    DELTA ON HIENO

    Sittenhän pitää Ruosilantielle Delta Auton eteen laittaa yksi taksitolppa jotta korjaamokäyntien välissä ennättäis edes joskus keikallekkin.

    Äänestä

  • masentava kirjoitti:

    laatu jatkuu Lantikoissa ja Alfoissa.
    Pysyn vast'edes erossa jos vain pystyn. Kokemuksella: entinen italokuski.

    LAMBOURGHINI GALLARDO
    LAMBOURGHINI LPM 002
    LAMBOURGHINI COUNTACH
    FERRARI TESTAROSSA
    FERRARI F355 MODENA
    NÄITTEN KYYDISSÄ OIS UPEETA ISTUA JA SITTE LANCIA KAPPAN JA LANCIA DELTAN HF INTEGRALE

    Äänestä

  • Ruosilantielle kirjoitti:

    Sittenhän pitää Ruosilantielle Delta Auton eteen laittaa yksi taksitolppa jotta korjaamokäyntien välissä ennättäis edes joskus keikallekkin.

    Tampereella 2 themaa taksissa 80-90 luvun taitteessa.

    Äänestä

sutta kaikki merkit. Vieläköhän Ruotsissa lienee hengissä se aikoinaan perustettu "Pettyneiden Lancian omistajien yhdistys"?
Yrittivät yhteisvoimin ajaa oikeuksiaan maahantuojaa vastaan.

Äänestä
  • Ilmeisesti pettyneet Lancia-omistajat eivät kuitenkaan saaneet edustajaa aloittamaan maahantuontia uudelleen vaikka pettyneitä Lancia-faneja oli ja on sielläkin pilvin pimein.

    Sikäli hassua, että tästä maahantuonnin aloittamisaikeista oli maininta kerholehdessä jo viime syksynä.

    Äänestä

Kyllä näille pommeile on pakko kova hinta laittaa, jos maahantuoja meinaa pysyä hengissä tuon takuun kanssa.

Äänestä

jatkuu; tarkkuutta uutisointiin!

Äänestä
  • PALAAKO LANCIA NYT SITTE UUDELLA DELTALLA MYÖS 14 V TAUON JÄLKEEN MM-SARJAAN RALLISSA VAI TULEEKO FIAT PUNTO NYT UUTENA AUTONA..THESIS ON TYYLIKÄS

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


YpsilonMusa kirjoitti:

http://www.tuulilasi.fi/valokeila/?subarea=uutiset&article=141445&page=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu