siis UPEA! mutta paljon jäi asioita auki...liian paljon... paitsi että miekikuvitus ehkä hoitaa loput :)mutta parempaa sarjaa ei löydy eikä tule kun TWIN PEAKS!
pieni pettymys toi viimenen
1
1488
Vastaukset
- versiosta?
TV-versiosta vai DVD? No tosiaan, loppui tosi kummallisesti ja todella harmi että paha voitti vaikka olis suonut käyvän niinku hyvin ja et kaikki olis ratkennut.
Leo jäi sinne kitumaan metsän majaan, majuri Briggs ei koskaan mennytkään mustaan majaan...
Oli kyl aika pelottavat viime kohtaukset. En tiiä pääsikö Windom Earle valtaan ja säikyttelikö Cooperia saadakseen sen sielun tms. mut aika pelottavia kohtauksia niissä punaverhoisis huoneis oli. Kyllä mullakin kylmät väreet selkäpiitä pitkin meni ku se Laura siinä kirkui. Meinaskohan Lynch vielä jatkoa sille sarjalle vaikkei sitä koskaan tullutkaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.854980- 983068
- 432916
- 1992422
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj302160- 1331979
- 1781580
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161511Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan51449- 171355