Ford Cougar

Onkohan ketään tuonut esim Saksasta Cougar V6 ja mitä mahdollisesti on tullut verojen osuus.
Auton hinta liikkuu Saksassa 10-15 tuhannen Euron hinnoissa.
Kiittäen etukäteen...
4906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ketään ymmärrä mitään tuollaisesta kielestä. Mene kotias kasvamaan ennenkun haaveilet mistään autosta.

Äänestä
  • Näyttää saavan mondeo V6 malleja Suomestakin jo 10.000e hintaan. Ei kannata tuoda mitään Fordeja tänne.

    Äänestä

  • Ei ainakaan minulle tuottanut vaikeuksia ymmärtää kysymystä. Valitettavasti en tiedä vastausta.

    Äänestä

  • cocococ kirjoitti:

    Näyttää saavan mondeo V6 malleja Suomestakin jo 10.000e hintaan. Ei kannata tuoda mitään Fordeja tänne.

    Minkä takia ihmiset edes ajaa millään muulla kuin mondeolla? Kaikin puolin paras ja halvin auto...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-A- kirjoitti:

Onkohan ketään tuonut esim Saksasta Cougar V6 ja mitä mahdollisesti on tullut verojen osuus.
Auton hinta liikkuu Saksassa 10-15 tuhannen Euron hinnoissa.
Kiittäen etukäteen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu