mika on

he,ippa karsin hengen ahdistuksista... valilla tuntuu etten saa happea millaan ja joudun vetamaan oikein syvaan henkea.. tunne sailuyy hetken mutta mnee pois itsestaan... jatkunut jo vuosia... mista voi olla kyse?
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voisi antaa viitteitä hengitystehostasi. Jos palkeesi toimivat vajaasti; siinä syy?
On joku Hengitysliittokin.

Äänestä

olla keuhkoputken ahtauma?Ota yhteyttä lääkäriin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun koko kirjoitti:

he,ippa karsin hengen ahdistuksista... valilla tuntuu etten saa happea millaan ja joudun vetamaan oikein syvaan henkea.. tunne sailuyy hetken mutta mnee pois itsestaan... jatkunut jo vuosia... mista voi olla kyse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu