Kävin kommarien kotisivulla

tai siis SKP:n sivulla.

Aloin voimaan pahoin kun sieraimiini tunkesi oikein ne miljoonien kommunismin uhrien mätänevien ruumiiden hajut.

Oli oikeasti oksettavaa nähdä että tällä puna-natsismilla on vielä vuonna 2007 kannattajia!

HYI HITTO!
71380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ja itsenäisyyspäivänä ja häiritsivät rauhanomaista mielenosoitusta.

Äänestä

olla oikee älyvekkuli!Tollasta paskaa yhä,vaikka olis järkevää tietookin jo olemassa!!

Äänestä
  • ketään? pikku kommarini?

    Eihän se, natsithan vain tappoi II-maailmansodassa...

    saatanan typerä persereikä!

    Äänestä

  • tappanut.. kirjoitti:

    ketään? pikku kommarini?

    Eihän se, natsithan vain tappoi II-maailmansodassa...

    saatanan typerä persereikä!

    Aate voi tappaa yhtään ketään... eiköhän ne ole ne ihmiset itse tappaneet toinen toisensa... kommunismissa ei puhuta mitään kenenkään tappamisesta

    Äänestä

Itse en ole käynyt kyseisillä sivuilla. Enkä käy. Jos joku asia ei kiinnosta minua niin en sitten lähde itseäni kiusaamaan. Piste.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SKP:N kirjoitti:

tai siis SKP:n sivulla.

Aloin voimaan pahoin kun sieraimiini tunkesi oikein ne miljoonien kommunismin uhrien mätänevien ruumiiden hajut.

Oli oikeasti oksettavaa nähdä että tällä puna-natsismilla on vielä vuonna 2007 kannattajia!

HYI HITTO!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu