..krapula aamuna perhosia vatsassa onko ne YÖKKÖSIÄ??
jos on
7
471
Vastaukset
- lähtiessä
ovat.
- sola
..siltäkö tuntuu..mainio ajatelma :)
Mä oon vaan kuullu sanottavan, että että pahoinvointi johtuu siitä, että maha on täynnä oksennusta... ;)- sola
pervokki kirjoitti:
..joitku jännittää rakkauskin saa voimaa hioukan huonoatoi ei mua aiii ääämm loverrboiii
..jooh, just sellanen sä oot :)
- sola
pervokki kirjoitti:
..ei tällä mun raiskatulla tukalla..
..sulla on siis kehittyny jonkinnäköin simson-kompleksi. Ei se ole kuule miehisyys hiuksista kiinne. Vedä koko pää kaljuks nii, kohta huomaat, kuinka tytöt innoissaan haluu silitellä sitä... ;)
sola kirjoitti:
..sulla on siis kehittyny jonkinnäköin simson-kompleksi. Ei se ole kuule miehisyys hiuksista kiinne. Vedä koko pää kaljuks nii, kohta huomaat, kuinka tytöt innoissaan haluu silitellä sitä... ;)
Mä ainakin tykkään kaljusta päästä;)
Meinasin kirjottaa, et kaljusta tukasta...;)
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17595- 93535
- 65531
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437
