Putin on maailman ainoa oikea

7383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • ha!

    Äänestä

Mitä tässä on vähän pelättykin, eli herra P:n aivoissa taitaa olla komponentit sekaisin.

Historia on pullollaan esimerkkejä niistä, jotka ovat korottaneet itsensä kaikkien muiden yläpuolelle ja mitä siitä on seurannut.

Olen pitänyt P:tä aika okei jätkänä, mutta nyt rupesi vähän pelottamaan.

Äänestä

!!!

Äänestä
  • mm. olevansa taidemaalari - oliskin ollut vaan.
    Koskahan peto sekoo täysin?

    Äänestä

olisi se ainoa oikea. Olinpas väärässä.

Äänestä
  • Olen AINA tykännyt Idiä kaikkien aikojen suurimpana demokraattina.
    Mutta löyty näköjään vieläkin parempia!:(

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


demokraatti... kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200706046192007_uu.shtml

Noinkohan...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu